úvod                 nabídka                  astrologie                 tarot                  kontakt                  články                  odkazy                 self věštba

 

tarot
Naše podvědomí ví spoustu věcí, je napojené na tzv.informační pole. Vědomí jej vnímá jen okrajově.Karty komunikují s naším podvědomím.

Každá informace v podvědomí má svoji energii, která si přitahuje odpovídající symboly zobrazené na kartách. To je základní princip výkladu karet.Každý kartář nebo kartářka má svůj způsob - řeč, kterou se s kartami dorozumívá.

Systém vykládání karet je tedy něco jako počítačový program v naší hlavě, jenž si můžeme vytvořit sami. Důležité je aby byl pro vykladače srozumitelný.Lze použít literaturu nebo navštěvovat některou karetní školu a tím převzít systém vyzkoušený a prověřený.

Karty mají hlavně probudit, inspirovat intuici, která se projevuje individuelně, jak u kterého člověka.Někdo vnímá jakýsi druhý vnitřní hlas, jiný cítí různé brnění v prstech, někomu naskakuje husí kůže nebo cítí tlaky v břiše, vůně, zjevují se mu obrazy a barvy.

 

 

Karty mohou vyvolat pocit pálení v dlaních, někdy jsou lehké jako peříčko, jindy máte pocit že ztěžkly nebo jsou slepené.

Pokud sledujete pozorně člověka který karty míchá dostáváte prvotní informace.Někomu karty vypadnou z ruky, někdo míchá velmi rychle, ledabyle, pomalu, pečlivě po malých dávkách nebo si bere silná sousta.

Tentýž člověk bude míchat karty jinak, když položí do karet jinou otázku a soustředí se na ni.Tyto jevy vydávají odpovědi k otázce, kterou do karet vkládáme.


Do karet vkládám techniky převzaté z astrologie, místa na stole a tvary do kterých karty pokládám mají pro mně podobný význam jako astrologické znamení, domy nebo planety.

 

nabídka výkladu karet

kontakt

 

astrologie - tarot,                        vypracování horoskopů,                 Milan Fošnár 737 278 946,                     www.astro-tarot.cz                    mail: fosnar@astro-tarot.cz,                         Praha    ©  2003